LAT | RUS
Rakstiet mums 
(+371) 67147666 

Trenažieru zāle 

Mūsu plašā un gaišā trenažieru zāle ir novietota 450 kv/m.laukumā , kura aprīkota ar pašiem mūsdienīgākajiem Itālijas firmas TECHNOGYM trenažieriem - pasaules līderiem šajā jomā. Šie trenažieri atšķiras ar  pielietošanas ērtību un vienkāršība , mūsdienīgu dizainu un maksimālu traumu aizsardzību. Tu esi iesācējs vai pastāvīgs fitness-kluba apmeklētājs, nodarbības mūsu zālē kļūs tev par pozitīvas enerģijas brīnišķīgu avotu, jo šeit ir trenažieri visām muskuļu grupām, un jebkuram sagatavotības līmenim!

Mūsu kardioteātris, kurš ir aprīkots ar pēdējās līnijas trenažieriem TECHNOGYM SELECTION: skrejceliņiem, eliptoramiem, steperiem, kardioriteņiem un garantē tev ideālu treniņa sākumu! Pilna kompjūterizācija, mūsdienu dizains, speciāli pulsa devēji, daudzfunkcionāls vadības-displejs – ļaus tev viegli un vienkārši mainīt slodzes no saudzējošakajām līdz pašām ekstremālākajām!

Brīvo svaru zonā ir viss,kas nepieciešams lielāku smagumu cienītājem. Daudzveidīgi grifi, soli, hanteles ir no 4 līdz 46 kg! Grūti iztēloties darbu ar savu ķermeni, bez šīs zonas apmeklēšanas.
Profesionāli instruktori, kuri vienmēr atrodas zālē, palīdzēs sastādīt individuālu trenniņu programmu, izvēlēsies priekš tev ir sportisko barošanu, konsultēs visos jautājumos un nodrošinās vingrinājumu izpildes laikā!Un,protams, tu novērtēsi speciālo grīdas segumu PAVIGYM , kurš nepieļauj slīdes iespēju, kas ir ļoti svarīgi izpildot dažus vingrinājumus. Augsti griesti (5 m), gaisa kondicionēšanas sistēma, panorāmu logi, divi plazmu televizori padarīs tavu trenniņu zālē maksimāli komfortablu!